Život je pes páč pes je největší přítel člověka

STMÍVÁNÍ

15. května 2009 v 15:10 | Stephenie Meyerová |  Stmívání
1. Stmívání (zfilmováno 12.12.2008)

Obsah:
Isabella Swanová se stěhuje do Forks, městečka ve státě Washington, kde neustále prší. Zdá se jí, že na světě neexistuje nudnější a beznadějnější místo - až dokud nepotká tajuplného a přitažlivého Edwarda Cullena, který doslova obrátí její život vzhůru nohama.
Do Bellina příjezdu Edward úspěšně tajil před obyvateli městečka svou upírskou osobnost. Ale nikdo není v bezpečí, ani Bella, člověk, který je Edwardovi nejdražší. Milenci balancují na ostří nože - mezi touhou a hrozným nebezpečím.

Předmluva:
Nikdy jsem moc nepřemýšlela nad tím, jak umřu - ačkoliv během posledních pár měsíců bych k tomu měla dostatek důvodů - ale i kdybych o tom přemýšlela, takhle bych si to nikdy nepředstavovala.
Zírala jsem bez dechupřes dlouhou místnost do tmavích očí lovce, který mi můj pohled přívětivě opětoval. Bylo přece dobré zemřít, vyměnit svůj život za život člověka, kterého mámráda. Dokonce šlechetné. To by mělo stát za uvážení.


Věděla jsem, že kdybych nikdy nepřijela do Forks, nemusela jsem teď čelit smrti. Ale i když jsem byla tak vyděšená, přesto jsem rozhodnutí nedokázala litovat. Když vám život nabízí sen naprosto za hranicemi vašich největších očekávání, není rozumné truchlit, když nadejde jeho konec.
Lovec se přátelsky usmál a pomalým krokem se přiblížil, aby mě zabil.

Úryvek:
Ve třech bodech jsem si byla naprosto jistá.
Zaprvé Edward je upír.

Zadruhé, část jeho osobnosti -
a já nevěděla jak silná je tato část -
žízní po mé krvi.

A zatřetí, jsem do něj bezvýhradně a neodvolatelně zamilovaná.
vice najdete na www.twilightserie.blog.cz


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Kdo se směje na posled ten má dlouhý vedení